Wesela

Wnętrze fotoprzyczepy jest przytulne. Ściany oraz dach pokryte są przyjemnym materiałem imitującym futro. Tuż pod sufitem, na całej szerokości przyczepy jest zamontowane światło led. Sercem przyczepy jest czerwona kanapa, która pomieści aż 16 osób fotografujących się.

 

Wszystkie gadżety ubarwiające zdjęcia są ustawione w przyczepie tak, aby goście mogli komfortowo z nich korzystać, a przy tym są niewidoczne na zdjęciu. W Selfie-Camp nie brakuje też dobrej muzyki, której reperturar możemy z Państwem uzgodnić. 

 

Goście oczekujący na zdjęcia mogą skorzystać z krzesełek i stolika, ustawionych tuż przy przyczepie. Parasol pozwoli złapać trochę cienia w słoneczne dni.

 

 

Dzięki profesjonalnym lampom,  zdjęcia robione w dzień i w nocy wychodzą ostre i jasne. Istnieje możliwość zmiany tła fotograficznego. Obcenie dostępne tła do wyboru to: cekiny, czerwone serca oraz kolorowe kształty.

 

 

Przez cały czas, w przyczepie obecna jest asystentka, która pomaga gościom dobrać gadżety, obsługuje urządzenie, podaje wydruki, a przede wszystkim dba o dobrą atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu